• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мичиген Тркало Vorte А-Серија 3-Сечилото Алуминиум Пропелер-RH, 16 Дијаметар 16 Теренот

Мичиген Тркало Vorte А-Серија 3-Сечилото Алуминиум Пропелер-RH, 16 Дијаметар 16 Теренот

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Алуминиумски пропелер со високи перформанси НА Мичиген Вил користејќи ГО Системот XHS/XHS II Xchangable Hub. Одликувајќи се со геометрија на сечилото со високи перформанси, прецизно избалансирани сечила, палто во прав со висок сјај и заменливост со системот Mercure Flo-Torq II, Vortex XHS/XHS II е одличен избор за замена или резервен пропелер за чамци. Тие се препорачуваат за следниве апликации : надувување, алуминиумски конзоли, чамци за перде, офшор синглови, понтони, скибоари и семејни крстосувачи. Геометрија на сечилото со високи перформанси. Користи XHS/XHS II Xchangable Центар систем-центар комплет продаваат одделно. Препорачани Апликации : надувување, алуминиумски конзоли, чамци за перде, офшор синглови, понтони, скибоари и семејни крстосувачи. 16 "Дијаметар х 16" Теренот. Ротација : Десната Рака.


Карактеристики на понудата

Слични понуди