• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ханес Женски FreshIQ X-Temp Три-Мешавина Перформанси V - Вратот Tee

Ханес Женски FreshIQ X-Temp Три-Мешавина Перформанси V - Вратот Tee

 
DEN 192.00

Количина на стоки
Достапно

Ханес Женски Х-Темпо Со Свеж Коефициент На ИНТЕЛИГЕНЦИЈА Краток Ракав V-вратот : 60% полиестер/30% памук/10% вискоза. Ткаенина што ја отстранува влагата. Технологијата X-Temp е дизајнирана да се прилагоди на вашата температура и активност за да ве одржува ладни и суви за целодневна удобност. Фрешик напредна технологија за заштита од мирис ги напаѓа бактериите што предизвикуваат мирис во вашата облека што предизвикува мирис на вашите маици, па сега можете да се чувствувате свежо цел ден. 40+ УПФ рејтинг И Црна Етикета. Само-ткаенина рамо до рамо снимање. 1х1 ребрести, Женски преклопени v-вратот. Машинско перење ладно со слични бои белило без хлор кога е потребно; сушен медиум. Странични рабови.


Карактеристики на понудата

Слични понуди