• Најдобра цена
  • Неодамнешно
GeForce GT Ти FTW DVI-I HDMI Дисплеј Порт Gddr Графичка Картичка СО AC Ладење 02G-P4-3757-KR

GeForce GT Ти FTW DVI-I HDMI Дисплеј Порт Gddr Графичка Картичка СО AC Ладење 02G-P4-3757-KR

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Ge Force GTX750 Ti 2 GB GDDR5 EVGA Ge Force GTX 750 Ti FTW w/ EVGA ACX Ладење, 2 GB GDDR5 128bit, ДВОЈНА Врска DVI-I, HDMI,Dp Графичка Картичка База Часовник, 1189 MHz Поттик Часовник : 1268mhz Меморија Часовник : 5400 MHz CUDA Јадра : 640, тип на автобус : Pci-E 3.0, ШИРИНА НА БИТОТ НА МЕМОРИЈАТА : 128 Bit, Пропусен Опсег На Меморија : 86.4 GB/sec, ДЕТАЛИ ЗА МЕМОРИЈАТА : 2048 MB GDDR5, брзина НА МЕМОРИЈА : 0.4 ns.


Карактеристики на понудата

Слични понуди