• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Движење На Нула Отпад- Компостибилен И Еколошки-Apple iPhone Pro Ma Случај - Глечер

Движење На Нула Отпад- Компостибилен И Еколошки-Apple iPhone Pro Ma Случај - Глечер

 
DEN 108.00

Количина на стоки
Достапно

ЦВМ се залага за движење На нула отпад и им се придружуваме на милиони луѓе и организации ширум светот кои се обединуваат во амбиција да работат кон одржлива иднина. Ние правиме производи кои се одржливи, изработени од материјали погодни за земјата, компостирани и произведени на климатски неутрален начин. Глечер i Phone 12 Про макс случај Е Компостибилен и Јаглерод Неутрален. Подобрете го вашиот телефон со најпрецизната кутија некогаш направена. Тенкиот дизајн го прави крајниот случај за стилизирање и заштита на вашиот телефон. Изработени од 100% растителни и нетоксични материјали. * Работи со безжично полнење • • Крајната тенкост, 1,2 мм • Мека, флексибилна и анти-лизгачка површина. • Заштита од паѓање и гребење. • Подобрена заштита на објективот на камерата. * Работи со сите заштитници на екранот •


Карактеристики на понудата

Слични понуди