• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ротори СБ 4. во. Диск Сопирачка Ротор

Ротори СБ 4. во. Диск Сопирачка Ротор

 
DEN 1110.88

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики црниот слој за фузија го подобрува изгледот за чист, завршен изглед избалансираната валидација од 100 проценти обезбедува соодветна рамнотежа, го минимизира вибрационото оптимално ладење, намаленото избледување, помалку бучава и зголемениот животен век на подлогата го потиснува бучавата, ги одржува сопирачките да работат ладно, тивко и без вибрации спецификации големина : 4.96"- ШКУ : КСАО605475 Ротори СБ780254 4.96 во. Диск Сопирачка Роторот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди