• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Дерале Висок Излез Еден Радијатор Вентилатор

Дерале Висок Излез Еден Радијатор Вентилатор

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Овој Вентилатор Со Висок Излез Е дел од Новата Серија На Вентилатори Обвиткани Со Хо Алуминиум, дизајнирана имајќи ја предвид апликацијата. Врз основа на некои од најчестите големини на јадрото на радијаторот што се продаваат денес, овие алуминиумски обвивки нудат прилагодлива, но прецизна електрична обвивка за вентилатор за повеќето апликации. Суровата алуминиумска обвивка му дава на корисникот слобода да полира, анодизира, слика или едноставно да ја остави сурова за да создаде вистински сопствен изглед за прифатлива цена. Вентилаторот со две брзини со висок излез од 17 инчи е еден од најдобрите во нашата постава што нуди 2400 CFM кога е на високо ниво за да создаде најголем можен проток на воздух во компактна големина. ДЕРАЛ. 16822. НОВО. Дополнителни Карактеристики Боја : Сива/Црна.


Карактеристики на понудата

Слични понуди