• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Природни Влакна Леви Плетенка Тркач Килим, Природни, 2' 14'

Природни Влакна Леви Плетенка Тркач Килим, Природни, 2' 14'

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Живеат Подобро. Исто така, забележете дека времетраењето може да потрае подолго за потопла клима. Одрекување : производ направен со природни влакна, пред употреба, ве молиме дозволете најмалку 24 часа за воздух. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови . Заштедете Пари. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Достапно во повеќе бои и големини. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно . Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат . Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат.


Карактеристики на понудата

Слични понуди