• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Sunbrella® Ватиран Импровизирана Лежалка-Двојно

Sunbrella® Ватиран Импровизирана Лежалка-Двојно

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Нашите реверзибилни хамаки sunbrella® се направени со раствор обоена акрилна ткаенина која е направена за екстремна удобност, лесно одржување и отпорност на дамки. Исто така е доказ за избледување и дише за да се спречи избледување на кондензација, мувла и УВ. Создадена е максимална удобност со поли-фил сендвич помеѓу два слоја ткаенина sunbrella®. Еднаш странична шарена шема, едната страна цврста. Со ваква живост во боја тие се радост за поседување. Sunbrella® Ватиран Импровизирана Лежалка-Двојно (Рингишпил Конфети).


Карактеристики на понудата

Слични понуди