• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Летни Врвови Издлабени Етнички Цветни Лабави Женски Врвови V-Вратот Ракав Редовни Сетови

Женски Летни Врвови Издлабени Етнички Цветни Лабави Женски Врвови V-Вратот Ракав Редовни Сетови

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

BEBUTTON е посветен на обезбедување квалитетни производи. Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои, избираме висококвалитетни ткаенини за дизајнирање облека и им обезбедуваме на клиентите производи со најдобар квалитет и задоволителни услуги.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Color : Виолетова : Mcollar : V-Deckstyle : Должина На Етничка Облека : Редовна Облека : Должина На Лабав Ракав : 3/4 Пакет Со Ракави вклучува : 1pc Врвови Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс, ткаенината има малку истегнување,мека лесна и мека, удобна за носење. Карактеристики : Женски Летни Врвови 2023 Издлабени Етнички Цветни Лабави Женски Врвови V-Врат 3/4 Ракави Редовни Комплети;Женски Летни Врвови 2023;Плус Големина Летни Фустани;Женска Мода;Резервоар За Жени;Женски Врвови. Прилика : Одлично за излегување, канцеларија, состанок, забава, одмор или само секојдневно секојдневно.Женски Летни Врвови 2023;Плус Големина Летни Фустани;Женска Мода;Резервоар За Жени;Женски Врвови. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило. Немојте да се исушите. Гаранција по продажбата : ако имате било каква потреба, ве молиме контактирајте со нас, ние сесрдно за вашата услуга.


Карактеристики на понудата

Слични понуди