• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Широки Маици Со Големи Димензии За Жени Графички Кошули Со Кратки Ракави Секојдневни Врвови На Туника Со Течен Врат На Екипажот Сива 3XL

Широки Маици Со Големи Димензии За Жени Графички Кошули Со Кратки Ракави Секојдневни Врвови На Туника Со Течен Врат На Екипажот

 
DEN 287.68

Количина на стоки
Достапно

75" должина на ракавот : 18 CM/7. Моден Женски Секојдневен Лабав Кружен Врат Кратки Ракави Печатена Маица Топ Мека И Удобна, Ќе Ви се допадне Кога Ќе Ја Добиете Пол : Женска Облека : Точно на големината, ве молиме имајте предвид дека деталите за големината варираат во зависност од бојата.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37. Ткаенината е удобна и еластична;Повод : Секојдневно Носење, Одмор, Запознавање, Спорт, Училиште, Работа, Улично Носење итн.14" Должина на ракавот : 19см/7.34" рамо : 40cm/15. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.68"големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 105cm/41.96" Должина На Ракавот : 16см/6.40" Рамо : 38см/14.25"нега на облека : Рачно/МАШИНСКО Перење НИСКА ТЕМПЕРАТУРА, НЕ ИЗБЕЛУВАЈТЕ, ИЗБЕГНУВАЈТЕ изложеност, закачете се да се исуши.93" должина на ракавот : 21см/8.28"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 100см/39.Карактеристики : секојдневниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додавајќи елеганција и чувство за мода.Метод на перење : рачно миење во ладна вода, закачување или сушење на линијата материјалот е лесен и супер мек, ве одржува топло цел ден, а исто така ве одржува ладни.24" рамо : 43см/16.48" должина : 85см/33.87" Должина : 86см/33.30" Должина : 82см/32.07"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 110cm/43.35" Должина На Ракавот : 17см/6. плус големина туника блузи за жени копче надолу кошули за жени краток ракав v вратот маици за жени црна краток ракав кошула жени излегување блузи за жени краток ракав блуза црна туника блузи за жени краток ракав туника кошула.Пакетот вклучува : 1 x Женски Топ Сезона : Четири сезони стил : Темперамент патување модни Дами Обични Лабави Тркалезни Ракави Со Кратки Ракави Печатена Маица Должина : должина на коленото материјал : Полиестерокција : Обични врвови со кратки ракави за жени 3/4 ракави кошули за жени туника со кратки ракави женски туника женски туника блузи облечени обични 3/4 ракави плус големина летна блуза долги врвови за туники за жени Облечени Блузи за жени Црни Врвови за туники за жени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди