• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Вендунид Маици За Жени Плус Големина Жени Со Кратки Ракави Печатени Врвови На Вратот Маица Маица Црвена ХХХХЛ

Вендунид Маици За Жени Плус Големина Жени Со Кратки Ракави Печатени Врвови На Вратот Маица Маица Црвена ХХХХЛ

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно

It многу мода и ве прават толку убавина.21" = Должина : 72cm/28.31" = Должина : 69cm/27. Модни женски врвови. Големина : Л = САД : 8 = Биста : 105см/41.40" = должина : 66см/25. Дизајнот на в-вратот ве прави попривлечни.37" = Должина : 67см/26. Големина : XXL = САД : 12 = Биста : 115cm/45.18" = Должина : 73см/28. Големина : XL = САД : 10 = Биста : 110cm/43.28" = Должина : 70cm/27. Големина : XXXXL = САД : 16 = Биста : 125cm/49.Удобно и опуштено, така што ќе носите поудобноинформации за производот : 1.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн 4.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Големина : XXXL = САД : 14 = Биста : 120cm/47.


Карактеристики на понудата

Слични понуди