• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Каталија Современа Книга Штанд, Темно Даб & Еспресо

Каталија Современа Книга Штанд, Темно Даб & Еспресо

 
DEN 463.20

Количина на стоки
Достапно

Прикажете Речник Или Каталог Во Вашиот Дом Во Овој Цврст И Смел Штанд За Книги. Нозете Со Трска И Подлогата За Пиедестал Завршија Во Двобојна Темна Дабова И Еспресо Завршница.- ШКУ : ZX9 BNZ25992 Прикажете Речник или Каталог во Вашиот Дом Во Овој Цврст И Смел Штанд За Книги. Нозете Со Трска И Подлогата За Пиедестал Завршија Во Двобојна Темна Дабова И Еспресо Завршница. Карактеристики Каталија Современа Книга Штанд, Темно Даб И Еспресо. Задебелена И Цврста Конструкција. Помогнете им на вашите книги да бидат усогласени. Спецификации Боја : Темно Даб & Еспресо. - ШКУ : ZX9 BNZ25992.


Карактеристики на понудата

Слични понуди