• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Зимски Шапки За Мажи Женски Кабелски Плетени Пом Помови Обложени Валани Рабови Леопард Печатење

Зимски Шапки За Мажи Женски Кабелски Плетени Пом Помови Обложени Валани Рабови Леопард Печатење

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики топлинска изолација за да ги одржувате прстите топли и флексибилни во зима.€Карактеристики}Стилски изложени детали за шиење на деколте, нежен струг нежна и практична декорација на копчињата, копчињата на градите може да се откопчаат по потреба, а Реброто плетена Маица со тенок фит ја истакнува фигурата на жената. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 100gpackage големина : 22x15x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. Еластична Манжетна : манжетната е изработена од ткаенина со висок растегнување, што може ефикасно да спречи лизгање на ракавиците без прсти додека се носат и да го задржи студениот ветер и снегот во зима. Рачното мерење може да има грешка од 1-2 см, те молам прости ми. ​●ИНСТРУКЦИИ ЗА НЕГА●Рачно перење во ладна вода или миење во машината за перење до копчињата/закачете или закачете за да се исуши. Една Големина Најмногу Одговара : зимските ракавици се направени од еластична ткаенина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди