• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Жени Со Долги Ракави Еднобојни Коси Копчиња Со Качулка Врвот

Жени Со Долги Ракави Еднобојни Коси Копчиња Со Качулка Врвот

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Хубери Жени Со Долги Ракави Еднобоен Коси Копче Со Качулка Врвот се продава ОД САД 711ОНЛИНЕСТОРЕ ДОО со бренд име ХУБЕРИ. Изработен е од висококвалитетна и лесна полиестерска мешана ткаенина, која е мека и удобна за носење и ќе ви донесе супер пријатен допир на кожата. Опуштеното вклопување создава ласкава силуета и работи со секое дно. Опремен со долг ракав, цврста боја, косо копче, качулка, секојдневен стил, лабаво вклопување. Совршен е за Патување, Одмор, Работа, Состанок или Секојдневен. Хубери Жените Со Долги Ракави Со Еднобојна Коси Копче Со Качулка Ви овозможува подобро искуство при носење. Постојат различни бои и големини за да изберете, погодни за повеќето жени и девојки. Можете внимателно да ги прочитате следниве упатства или големини на сликите. Материјал : Полиестер Помеша. Карактеристики : Долг Ракав, Цврста Боја, Косо Копче, Качулка, Секојдневен. Дизајн на верзија : Редовно Вклопување (Погледнете Ја Табелата Со Големини за Точно Мерење.). Повод : Секојдневен, датира, шопинг, отворено, фестивал, патување и така натаму. Хроматска аберација : Во Зависност од околината на осветлување и компјутерскиот монитор, вистинската боја може да биде малку поинаква од прикажаната слика. Пакет : 1* Жени Врвот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди