• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Високи Сандали Со Дебел Ѓон Секојдневни Чевли Модни Женски Потпетици За Дишење Женски Влечки А

Високи Сандали Со Дебел Ѓон Секојдневни Чевли Модни Женски Потпетици За Дишење Женски Влечки А

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Стил на пети : специфики На Тркалезна Ставка : Пакет : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) Горен Материјал : СТП ЗАБЕЛЕШКА : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку,Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното .Стил на пети : Тркалезен Пол : Женски Материјал : Погодни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Плажа/Работа/Слободно Време Материјал За Влошка : Гума [Материјал]Горен Материјал : Ткаенина, Надворешен Материјал : Гума,Многу Е Мек, Удобен.5 EU : 36 CN : Должина 235 стапки : 23,5 см/9,3"Широк Стапало : 8,5-9 см/3,4-3,5"Големина : 38УС : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5ЕУ : 37СН : 240фут Должина : 24см/9,5"Широк Стапало : 9см/3,5"Големина : 39УС : 8УК : 5,5 ЕУ : 38СН : 245фол Должина : 24,5 см/9,7"широк стапало : 9-9,5 см/3,5-3,7"големина : 40ус : 8,5 велика британија : 6еу : 39СН : 250ФУТ ДОЛЖИНА : 25СМ/9,8"широк стапало : 9,5 см/3,7"големина : 41ус : 9ук : 6,5 ЕУ : 39,5 ЦН : 255ФУТ ДОЛЖИНА : 25,5 См/10"нога широк : 9,5-10см/3,7-3,9"Големина : 42ус : 9,5 велика британија : 7еу : 40сн : 260ФУТ ДОЛЖИНА : 26СМ/10,2"широк СТАПАЛО : 10см/3,9" зттд сандали со Висока Дебелина обични чевли модни ЖЕНСКИ ПОТПЕТИЦИ ЗА Дишење БУЦИ ЖЕНСКИ ВЛЕЧКИ А. [Материјал]Горен Материјал : Крпа, Надворешен Материјал : Гума,Тоа е Многу Меко, Удобно. Чевли Пета Висока : 7см/2. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди