• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Wazshop Девојки Принцеза Чевли Магија Лента Фустан Чевли Извезени Марија Џејн Станови Повик Удобност Сандали Деца Мокасини Униформа Мода Браун 2Y

Wazshop Девојки Принцеза Чевли Магија Лента Фустан Чевли Извезени Марија Џејн Станови Повик Удобност Сандали Деца Мокасини Униформа

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно

Удобност Поставата : мери Џејн станови за девојки се одржи на целиот ден удобност и поддршка, исто така, мека удобност влошка е дише и спречување на мирис.5 Ц, САД 7С, САД 8С, САД 9С, САД 10С, САД 11С, САД 11,5 C, Сад 12c, Сад 13c, Сад 1y, Сад 2y(Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Пуутсол : Тип На Гумена Пета : Израмнување : магичен тип на тапети : Висина на тркалезна цевка : Ниска ТОП СЕЗОНА : ПРОЛЕТ, ЛЕТО, FALL, ЗИМСКА ПРИГОДА : СЕКОЈДНЕВНА, ДНЕВНА, ВНАТРЕШНА, НАДВОРЕШНА, ПРАЗНИК, ЗАБАВА, СВАДБАКАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Рамни потпетици. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Едноставно, но не надвор од мода може да одговара со дневни здолништа, панталони, фармерки, униформа. Совршено се совпаѓа со сите прилики и тимови, вклучувајќи Одење, Танцување, Секојдневно Секојдневно Носење, Униформа, Роденденска Забава. Прилика : девојките униформни чевли се погодни повеќето прилики, како танцување, училишни перформанси, играње со пријателите на игралиште, изгледаат уредно за доверба во училницата, шетање во парк или пазарење на пазар. Оставаме многу простор напред за да се забавуваме со нејзините прсти.5 Ц, САД 5Ц, САД 6Ц, САД 6. Елегантен Ремен За Глуждот : Класични и прилагодливи чевли за прицврстување на магична лента за девојки, фатете ги очите на другите кога одите по улица. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Симпатична Мери Џејн Фустан Чевли : Издржливи чевли функција со круг пети, везени шема и бисер декор дизајн, елегантен и симпатична фустан чевли прави вашето малечко поубаво и симпатична. Овие симпатични девојки се облекуваат чевли го следат класичниот дизајн на Мери Јапеејн, симпатичен и моден, никогаш не излегува од мода, извонредниот изглед лесно го привлекува вниманието во толпата. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди