• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Момени ЊУПОНП-12мти Њупорт Индиски Рачен Тафтуван Тепих, Мулти - фт. во. фт

Момени ЊУПОНП-12мти Њупорт Индиски Рачен Тафтуван Тепих, Мулти - фт. во. фт

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Ние сме многу горди да донесеме иновации на килими. Преку квалитетен и прилагодлив дизајн, ја создаваме следната генерација на домашни моди со плетенки. Нашите производи ги гледаме како метод на градба, а не како стил. Нашиот пристап го одразува еклектичното чувство на луѓето за личен стил. Токму ова размислување ни овозможува да ги комбинираме традиционалното и модерното со класично рустикалното. Карактеристики индиски Рачно Тафтувана Област Килим100% Спецификации За Волна Боја : Мултизирај : 2 стапки. 3 во. х 8 стапки. Колекција : Њупортпорт Висина : 0.37 "Димензија : 27" L x 8 "W x 8" HWeight : 10.62 фунти-SKU : MMNI9290 ние сме многу гордост да донесеме иновации на килими. Преку квалитетен и прилагодлив дизајн, ја создаваме следната генерација на домашни моди со плетенки. Нашите производи ги гледаме како метод на градба, а не како стил. Нашиот пристап го одразува еклектичното чувство на луѓето за личен стил. Токму ова размислување ни овозможува да ги комбинираме традиционалното и модерното со класично рустикалното. Карактеристики Њупорт Индискиот Рака Тафтувана Област Килим. 100% Волна Куп. Спецификации Боја : Мулти. Големина : 2 стапки. 3 во. х 8 стапки. Колекција : Њупорт. Висина На Купот : 0,37". Димензија : 27 "L x 8" W x 8 " H. Тежина : 10.62 фунти. - ШКУ : ММНИ9290.


Карактеристики на понудата

Слични понуди