• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Елелуни Жените V Вратот Сончоглед Печати Маица Блузи Повик Блуза Плус Големина СИВА XL

Елелуни Жените V Вратот Сончоглед Печати Маица Блузи Повик Блуза Плус Големина СИВА XL

 
DEN 311.84

Количина на стоки
Достапно

5") -Должина : (26,8"). Плус Големина Сончоглед Печати маица.9") -Должина : (26,4"). Материјал лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни.3") -Должина : (26"). Ние обезбедуваме стандардна големина, ве молиме изберете ја големината што обично ја носите. Висок Квалитет. Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Биста : (41. Забелешка : .


Карактеристики на понудата

Слични понуди