• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Долна Облека За Жени Облека За Спиење Ремен Без Ракави Ноќна Облека Чипка Трим Сатен Ками Врвот Пижами Сетови

Долна Облека За Жени Облека За Спиење Ремен Без Ракави Ноќна Облека Чипка Трим Сатен Ками Врвот Пижами Сетови

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Големина : С Биста : 88см/34,6" Половината : 64-94см/25,2-37,0" Горна Должина : 106см/41,7" Должина На Панталоните : 52+27см/20,4+10,6" Големина : М Биста : 76-80см/29,92-31,50" Половината : 68-98см/26,7-38,5" Врв должина : 40см/15.75" должина на панталони : 45см/17.72" големина : л биста : 96см/37.7" половината : 72-102см/28.3-40.1" врвна должина : 114см/45.0" должина на панталоните : 54+29см/21.2+11.4" големина : xl биста : 100см/39.3" половината : 76-106см/29,9-41,7" горна должина : 118см/46,4" Должина На Панталоните : 55+30см/21,6+11,8"карактеристики : 1. Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.2. Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот.Информации за производот : А. Сезона : Лето, Спрингб.Пол : Жени.Повод : Секси.Материјал : Спандекс, Памук.Тип На Шема : Солидф.Стил : Секојдневен, Сексиг.Должина на ракавот : Без Ракави.Како да се мие : Рачно Миење Колди.Што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Жени Долна облека долна облека за жени секси непослушен игра. секси комплети за долна облека со плус големина за жени со облини црвено бело и сино. женска долна облека без меѓуножје. боди за женски комбинезон тренингот. секси облека за спиење за жени плус. бебешка долна облека за жени секси непослушен.


Карактеристики на понудата

Слични понуди