• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лументо Машка Маица Еднобојни Летни Врвови Кратки Ракави Маици Со Плус Големина Машки Пуловер Со Лабаво Вклопување Обични Лажни Две Основни Маици Црна 7XL

Лументо Машка Маица Еднобојни Летни Врвови Кратки Ракави Маици Со Плус Големина Машки Пуловер Со Лабаво Вклопување Обични Лажни

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Материјал-100% Полиестер. Натпревар-Спарете Се со Вашите Омилени Панталони, Хеланки, Црни Панталони или Тексас Фармерки за Класичен Изглед Кој Никогаш не Излегува од мода.


Карактеристики на понудата

Слични понуди