• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Камени Светла За Камиони

Камени Светла За Камиони

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : 1.Трепкачките Светла за мотоцикли имаат два режима, нормални и вибрации2.Можете да ја прилагодите светлината произволно на далечинскиот управувач.2.Мотоцикл Строб Светлината е направена ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, таа е силна и издржлива, противatам,3.Рок Светлата за Камиони користат светли ЛЕД фитили, кои го прават погоден за функцијата на украсни светла и предупредувачки светла.Спецификација : Име На Производ : далечински управувач на мотоцикл флеш светлосен материјал : Абсколор : Време На Црно Полнење : 60 минути време на употреба : околу 9 часа големина на производот : 5х3х2см/1, 97х1, 18х0, 79инпроизвод тежина : Околу 25грпакување Листа : 1*ЛЕД светло1 *кабел за полнење1 *далечински управувач1 *упатство За Рачна Поддршка Вибрации : Трепкање На Мотоцикл светлата имаат Два Режима, Нормални И вибрации, кои можете произволно да Ги прилагодите На Далечинскиот Управувач. Лед светлината има 7 бои на светлина. Издржливи СТОМАЧНИ мускули : Светлото За Строб За Мотоцикли е направено од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, тој е силен и издржлив, против beам, отпорен на абење и против гребење, многу погоден како украсно светло за мотоцикли. USB Полнење : Ноќта За Предупредување За Блиц усвојува ДИЗАЈН ЗА полнење USB, што го прави напојувањето за овие светла сеприсутно. Компјутери, енергетски банки и каде и ДА има USB порти, ќе има светлина. Лед Фитил Со висока Осветленост : Карпестите Светла за Камиони користат светли ЛЕД фитили, што го прават погоден за функцијата на украсни светла и предупредувачки светла. Мониста со светилки со висока осветленост ја подобруваат безбедноста при возење. Повеќекратна Употреба : Светлата За Строб Со Беспилотни Летала се компатибилни со речиси сите мотоцикли, камиони, трактори, приколки, колички за голф, пикап камиони, автомобили, мотоцикли, Теренци, Атв И чамци.


Карактеристики на понудата

Слични понуди