• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Прескокнете Сенка Мека Непредвидлива Мамка Слатководна Мамка

Прескокнете Сенка Мека Непредвидлива Мамка Слатководна Мамка

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Создаден со Употреба на Патент во очекување На Инјектирана Основна Технологија (Икт) , оваа мека пластична мамка слична на животот има извонредно ниво на детали. ИКТ создава подобро избалансирана, потрајна мамка со живописен метален блиц. Стратешки дизајнираниот заоблен надворешен профил го прави идеален за прескокнување под пристаништата и прекривката на настрешницата. Со бескрајни можности за местење, може да се прилагоди за различни техники на риболов. Користете го во слатка вода за Бас, Перде и Штука и во солена вода за Снук, Црвена Риба и Морска Пастрмка.Спецификации : - Тип На Вода : Слатководна Должина : 5 1/4 " - Стил : Бавно Тонење - Длабочина : Променлива-Тежина : 3/4 мл-Боја : Сребро/Чад-Количина : Пакет од 1 Прескокнете Сенка Мека Непредвидлива Мамка Слатководна Мамка.


Карактеристики на понудата

Слични понуди