• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Постави Минијатурни Трпезариска Маса Стол Пластични Мини Мебел Модел Мала Куќа Мебел Модел

Постави Минијатурни Трпезариска Маса Стол Пластични Мини Мебел Модел Мала Куќа Мебел Модел

 
DEN 160.00

Количина на стоки
Достапно

Опис. Микро пејзаж фотографија декорација додаток, ви помогне да се земе многу убави фотографии. Тие се совршени минијатурни декоративни додатоци за деца за играње. Можете да ги користите како украси за вашиот простор. Обезбедете доволно количество за користење или споделување со другите. Карактеристики. - Боја : Избрана Боја. - Материјал : Пластика. - Големина : 9, 00Х6, 50Х4, 00см/3, 54Х2, 55Х1, 57ин (мини табела). - Големина : 4, 70Х2, 70Х2, 20см/1, 85Х1, 06Х0, 86ин (мини стол). - Висок степен на намалување, живописен и жив, овој минијатурен сет за столчиња за маса може да се користи како украси за микро сцени. - Минијатурна маса и минијатурен стол, комбинацијата е завршена, доволно за да ги задоволи вашите декоративни потреби. - Совршен за додавање жива атмосфера во вашиот мини дом, стилски и убав, фина изработка и уникатен. - Овој мебел за кукли е шик и нежен, што ќе биде убав избор за подароци за луѓе кои сакаат декорација на микро сцени. - Исто така може да ја зголеми уметничката атмосфера на детската соба, исто така може да биде како домашна декорација итн. Висок степен на намалување, живописен и жив, овој минијатурен сет за столчиња за маса може да се користи како украси за микро сцени. Минијатурна маса и минијатурен стол, комбинацијата е завршена, доволно за да ги задоволи вашите декоративни потреби. Совршен за додавање жива атмосфера во вашиот мини дом, стилски и убав, фина изработка и уникатен. Овој мебел за кукли е шик и нежен, што ќе биде убав избор за подароци за луѓе кои сакаат декорација на микро сцени. Исто така може да ја зголеми уметничката атмосфера на детската соба, исто така може да биде како домашна декорација итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди