• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мајстори За Нуркање Ајкулапедо Подводни Едрилици, Брои

Мајстори За Нуркање Ајкулапедо Подводни Едрилици, Брои

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Подгответе се за подводни авантури со Мајсторите За Нуркање Ајкулапедо Подводни Едрилици. Овие шарени ајкули можат брзо да нуркаат и да се лизгаат под вода до 20 стапки. Се што треба да направите е да ги фрлите како стрела и да ги гледате како пливаат. Стартувајте, нуркајте и бркајте по овие едрилици за крајна летна забава. Тие се исто така корисни за образовни цели, како што се учење на деца на возраст од шест години и постари како да пливаат и нуркаат на забавен, креативен начин! Секое пакување содржи четири ајкули во светли, смели бои кои лесно се гледаат под водата. Направете го вашето следно излегување на базен дополнително забавно со Мајсторите За Нуркање Ајкулапедо Подводни Едрилици. Нурне Мајстори Sharkpedo Подводни Лизгање Анкета Играчка, 4 Брои : тие можат да се нурне и лизгаат брзо под вода до 20". Фрлете ги како стрела и гледајте како пливаат. Вклучува 4 шарени ајкули. Одлично за учење на децата да пливаат и нуркаат. Фрлете ги како темни и гледајте како пливаат. Возраст : 6 години и повеќе.


Карактеристики на понудата

Слични понуди