• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Црна Чоколадна Торта Сламена Чаша Со Капак Чаша За Вакуумска Изолација Од Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Шолја За Кафе Шолја За Патување Нерѓосувачки Челик Бао

Црна Чоколадна Торта Сламена Чаша Со Капак Чаша За Вакуумска Изолација Од Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Шолја За Кафе Шолја За

 
DEN 359.68

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Капак Пс, Чаша Внатре 304, Надвор Од 201 Материјал, Изработен Од Нерѓосувачки Челик, Безбеден И Хигиенски, Против Пот, Лесен За Чистење.Соодветен Капацитет : Нашата Кригла Со Слама Има Капацитет Од Околу 20 Унци, Доволно Голема За Лесно Да Ги Задоволи Вашите Дневни Потреби И Погодна За Да Ја Ставите Во Ранец Или Куфер, Лесна За Носење.Чашата За Капак од Нерѓосувачки Челик 20оз Може Да се Користи Директно Или Со Слама, Со Слама од Нерѓосувачки Челик од 20 см и Четка Од Слама, Еднократно, Еколошки И Здрави.Применливи Прилики : оваа Чаша Од Слама За Автомобили 20оз Е Погодна за Базен, Автомобил, Спорт, Дом, Плажа, Забава, Езеро, Палуба, Пикник, Скара, Кампување, Работа, Патување, Пловење Итн.Измијте Со Вода, Не Користете Средства За Чистење Што Содржат Алкохол, Не Користете Тврди Предмети За Гребење Или Триење На Површинската Слика На Чашата, Во Спротивно Тоа Ќе Предизвика Паѓање На Сликата На Чашата. Црна Чоколадна Торта 20 Унца Сламена Чаша Со Капак Вакуумска Изолација Од Нерѓосувачки Челик Чаша Двоен Ѕид Шолја За Кафе Шолја За Патување Нерѓосувачки Челик Бао.


Карактеристики на понудата

Слични понуди