• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Конзола За Складирање Забава Медиуми Дрво ТВ Штанд-Црна

Конзола За Складирање Забава Медиуми Дрво ТВ Штанд-Црна

 
DEN 2239.84

Количина на стоки
Достапно

-Сосема нов и висококвалитетен-Модерен И стилски дизајн погоден за спална соба дневна соба и просторија за настани-Изработен од фурнир од p2 MDF силна структура отпорност на абење и издржливост -59" долго лесно сместување НА ТВ-Силна носивост од 65" Тв-Силна носивост за држење 200 килограми тежина-Трислоен ТВ кабинет осум големи простори за складирање заштедувајќи го вашиот простор-отворен простор за складирање погоден за прикажување и земање работи-Прилагодлива полица лесно поставување на предмети со различна висина-Четири дупките за управување со кабли одржуваат Чист простор-отворениот простор ја олеснува дисипацијата на топлина и Вентилацијата на електричната ОПРЕМА-мазна и водоотпорна површина за лесно чистење и одржување-лесна за склопување . Спецификации : Материјал : Мдф Боја : орев/црна/природна нето тежина : 70,5 килограми Вкупна димензија : 59 "х 15,5" х 17,5 " (Л х ш х) Капацитет На Тежина на Масата : 150 килограми Капацитет На Тежина на секоја полица : 25 килограми Вкупен капацитет на тежина : 350 фунти Пакетот вклучува : 1 x тв штанд Сосема Нов. Домашни декори кои траат цел живот. Додадете стил во вашиот дом.


Карактеристики на понудата

Слични понуди