• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тркало Вентил Матични Тркала Вентил Матични Капак Гума Вентил Стеблото Капак Гума Вентил Матични Сет Автомобил Гума Вентил Стебло Череп Стил СТОМАЧНИ БАКАР Униве?

Тркало Вентил Матични Тркала Вентил Матични Капак Гума Вентил Стеблото Капак Гума Вентил Матични Сет Автомобил Гума Вентил Стебло

 
DEN 39.36

Количина на стоки
Достапно

4 парчиња Автомобил Гума Вентил Матични Череп Стил ABS Бакар Универзален Капак За SUVs Камиони Спецификација : Тип На Ставка : Автомобил Гуми Вентил Матични Материјал : ABS + Copperplicable Модели : Погоден за повеќето автомобили, Теренци, камиони и други моторни возила. Список на пакети : 4 х Стеблото На Вентилот За Гуми За Автомобили Универзален Тип : вентилот за стебло на гуми може широко да се користи во повеќето автомобили, велосипеди, Теренци, камиони и други моторни возила итн. Напредна Технологија : еднократно леење бакарно обликување, галванизација избегнувајте метална оксидација, ' рѓа, подобрете ја отпорноста на абење, текстурата и сјајот. Специјален Дизајн : стеблото на Вентилот За Автомобилски гуми прифаќа дизајн на форма на череп, полесен за држење и затегнување, уникатен и ладен стил, персонализирајте го вашето возило.


Карактеристики на понудата

Слични понуди