• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Orqqct Жените Цветни Печати Круг Вратот Краток Ракав Боја Контраст Повик Миди Фустан

Orqqct Жените Цветни Печати Круг Вратот Краток Ракав Боја Контраст Повик Миди Фустан

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Добредојдовте во посета На Орккцт, Гардероба На Секоја Жена. Овој женски фустан може да биде совршен натпревар за она што го барате. Со Краткиот Ракав, Тркалезниот Врат, Цветниот Принт и деталите Од А-Линијата, создава без напор, но стилски изглед на обичниот Миди Фустан. Може да се стилизира со пар високи потпетици или сандали и капа како совршена облека за модерната жена. Нашите Фустани се совршени За Секојдневно, Одмор, Работно Место, Секојдневно, Забава/Коктел, Патување, Плажа или какви било прилики што ги сакате. Забелешка : . Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. Може да има разлика во бојата или големината од 1-3 см, бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Пакетот Вклучува : . 1 * Жените Се Облекуваат Цветни Печати. Контраст Во Боја. Лабаво Вклопување. Кружен Врат. Краток Ракав. Материјал : Полиестер. Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL. Женски Фустани.


Карактеристики на понудата

Слични понуди