• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Девојки Метални Пофалби Танц Фустан Шифон Бронзирање Крпа Крпеница Литургиско Обожавање Танц Костим Црвено 14

Девојки Метални Пофалби Танц Фустан Шифон Бронзирање Крпа Крпеница Литургиско Обожавање Танц Костим Црвено 14

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

IEFIEL Девојки Метални Пофалби Танц Фустан Шифон Бронзирање Крпа Крпеница Литургиски Обожување Танц Костим.Комплетот Вклучува : 1 парче Танц Фустан Состојба : Нов Без Тагматеријал : 10% Бронзирана Ткаенина, 10% Спандекс, 30% Полиестер, 50% Шифонтаг Бр.Препорачано Size Length Chest Waist Collar6630.5"/78cm22"/57cm20.5"/52cm10"/25.5cm8833"/84cm24"/62cm22"/56cm10.5"/27cm101035"/90cm26"/67cm23.5"/60cm11"/28.5cm121237.5"/96cm28"/72cm25"/64cm12"/30cm141440"/102cm30"/77cm26.5"/68cm12.5"/31.5cm161642.5"/108cm32"/82cm28"/72cm13"/33см IEFIEL Девојки Метални Пофалби Танц Фустан Шифон Бронзирање Крпа Крпеница Литургиски Обожување Танц Костим. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство.Рачно миење и не белење. Шик дизајн : бронзирање крпа спојување на предниот дел на градите и околу половината, и асиметричен шифон полите дизајн. Одликувајќи се со кружен врат, без ракави и висок струк, затворање на патент за грб, вградени гаќички за заштита на приватноста. Погоден за многу прилики, на пример, забава, танцова облека, натпреварувачка облека, модна облека, сценски перформанси итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди