• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ксисака Машки Обични Заострени Товарни Шорцеви - Еластични Шорцеви За Релаксирање На Половината-Летни Памучни Тенки Шорцеви За Трчање Големи И Високи Шорцеви

Ксисака Машки Обични Заострени Товарни Шорцеви - Еластични Шорцеви За Релаксирање На Половината-Летни Памучни Тенки Шорцеви

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно

Слободно испратете ни порака преку "контакт продавачи" доколку производите не ги исполнуваат вашите очекувања!. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. : 3x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 44 Половината : 85cm/33. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.Специјалниот дизајн на Џебни Дуксери го прави посекси и попривлечен за носење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди