• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Менс Пижами Сет Обични Цврсти Крпеница Качулка Слободно Време Носете Врвка За Влечење Три Четвртини Ракав Бањарка Пижами

Менс Пижами Сет Обични Цврсти Крпеница Качулка Слободно Време Носете Врвка За Влечење Три Четвртини Ракав Бањарка Пижами

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42,52" Рамо : 49,3 см/19,41" Ракав : 67,7 см/26,65" Должина : 102см/40,16" Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 113см/44,49" Рамо : 50,5 см/19,88" ракав : 68,9 СМ/27,13" должина : 103,5 см/40,75" големина : л сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 118 см/46,46" рамо : 51,7 см/20,35" РАКАВ : 70,1 СМ/27,60" должина : 105 см/41,34" големина : xl сад : 14 велика Британија : 18 Еу : 44 БИСТА : 123СМ/48,43" рамо : 52,9 См/20,83" ракав : 71,3 см/28,07" должина : 106,5 см/41,93" големина : ххл сад : 16 велика Британија : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 128см/50,39" рамо : 54,1 См/21,30" ракав : 72,5 См/ДОЛЖИНА од 28,54" : 108СМ/42,52" машки обични цврсти крпеница со качулка за слободно време носете врвка За Бањарка Со Три четвртини ракави карактеристики : ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет.Стил : Домасе изработени Од полиестерски материјали, издржливи за секојдневно носење!Пол : Малестил : Домашен Материјал : Полиестерген : Тип На Машки Модел : Крпеница Декорација : Качулка,Жици За Влечење Сезона : сите сезони должина на ракавот : Долги Ракави Јака : Качулкашто добивате : 1 Х Машки Пижами Машки Лежерни Цврсти Крпеница Качулка За Одмор Носете Врвка За Три Четвртини Ракави Бањарка Пижами За С.големината е на малата страна и не е соодветна за секого. За одредена големина, ве молиме погледнете го деталниот опис на бистата и обемот на половината, или можете да побарате услуги на клиентите. менс пижами панталони памук сетови. менс пижами постави краток ракав долг панталони памук. менс пижами постави памук црвено.


Карактеристики на понудата

Слични понуди