• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бонка Птица Играчки Пк 1.25 Картон Коцки Нога Талон Занает Дел Птица Играчки

Бонка Птица Играчки Пк 1.25 Картон Коцки Нога Талон Занает Дел Птица Играчки

 
DEN 196.64

Количина на стоки
Достапно

2531 Пк6 Картонски коцки Од Играчки За Птици Бонка-разноврсен и привлечен додаток во околината на вашата птица што ја комбинира едноставноста со забавата. Овие картонски коцки се дизајнирани да ја пленат љубопитноста на вашиот пернат пријател и да обезбедат извор на ментална стимулација и игра. Тие мерат приближно 1,25 инчи квадрат;картонските коцки се играчка за вашата птица и одлична алатка за подобрување на интелигенцијата и способностите за решавање проблеми на вашата птица. Додека вашата птица се занимава со овие коцки, таа ќе открие нови начини за манипулација и интеракција со коцките, промовирајќи ментална агилност и когнитивен раст. Играчките за Птици бонка се синоним за квалитетни и безбедни производи за птици, а картонските коцки Од 2531 Пк6 од 1,25 инчи не се исклучок. Можете да верувате дека вашата птица ќе има безбедно и пријатно искуство за играње со овие картонски коцки.* Одлични играчки за стапала и талон . * 2531 Пк6 1,25-инчни картонски коцки * Одлично за проекти за правење играчки за птици.* Шест меки, џвакаат картонски квадрати . * 100% Материјал Безбеден За Птици. Бонка Птица Играчки 2531 Пк6 1.25" Картонски Коцки Нога Талон Занает Дел Птица Играчки.


Карактеристики на понудата

Слични понуди