• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Жени Пливачка Две Костими За Капење Мрежа Костим За Капење Притисни Нагоре Обложен Фустан За Пливање Халтер Облека За Плажа

Жени Пливачка Две Костими За Капење Мрежа Костим За Капење Притисни Нагоре Обложен Фустан За Пливање Халтер Облека За Плажа

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Спецификации : Состојба : Ново Со ознаки : сосема нов, неискористен и неносен предмет во оригиналниот пакет (како што се оригиналната кутија и торба) и/или со прикачени оригинални ознаки.Стил : swimdressa сет од 2pc : Swimdress + Swimdressize(Женски) : S M L XL XXL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Поддршка : Жица Freegarment Нега : Машина За Перење Шема : Цветен Принт, Цврста боја на боја : како што покажува сликата материјал : 80% Полиестер+20% Spandex Gender : Жени, Дами, Женскиактивности : Сурфање, Пливање, карактеристики за капење : оглавник, дводелен, Поместен Нагоре, Контрола На Стомакот, Без жица : ПЛАЖА, Летен одмор, Гимнастика, Летни Најважни Работи, Базен : Неискористен, Удобен, Мек Материјал, Еластичност, Лесен За Перење карактеристики : Моден Дизајн, 100% сосема нов, квалитетен!Високо растеглива и дише ткаенина со фини занаетчиски костими за капење.Скромна пливачка облека со гаќи за пливање, фустан за пливање може да го покрие вашиот стомак.Дизајниран со влошки за градите, без долна жица. Одлични Чаши Поддршка : поместената обезбедува поддршка и покриеност. Оваа пливачка облека одговара на секоја форма на телото.Совршен за сурфање, нуркање, јога, фитнес, костими за капење, крајбрежје на плажа, базен итн.Печатените костими за капење се квалитетни : мазни, поеластични, поудобни и помеки, што ви овозможува да уживате во нив.Заштита на животната средина, интимна заштита на вашето здравје.Забелешка : ве Молиме дозволете разлика од 1-3 см поради рачно мерење. Покрај различни компјутери се прикаже бои поинаку, бојата на вистински објект може да се разликуваат малку од подолу слики, ви благодариме за вашето разбирање. (1 инч = 2,54 см)вклучен Пакет : 1 x Swimdress1 x Пливање Гаќи Пол : Жени, Дами, Женски. Повод : Плажа, Летен Одмор, Гимнастика, Летни Најважни Работи, Базен, Крајбрежје. Стил : 2 парчиња Пливачка Облека.


Карактеристики на понудата

Слични понуди