• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Брашно Сифтер Чаша Рака Чудак Прав Цедалка

Нерѓосувачки Челик Брашно Сифтер Чаша Рака Чудак Прав Цедалка

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава По Извор Од Пазарот На Џојбај.Опис. Ова е брашно, кое е направено од висококвалитетни материјали, издржливи и може да се користи долго време. Држете ја рачката и ставете го брашното во сито или цедалка за брашно. Нежно протресете и брашното ќе излезе. Од суштинско значење за љубителите на кафе; тоа може да го подобри квалитетот на кафето во прав и да готви добро кафе за вас. Карактеристики. - Боја : Сребрена. - Материјал : нерѓосувачки челик. - Големина : Околу 17,00Х16, 00Х15, 00см/ 6, 68Х6, 29Х5, 89ин. - Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, издржлив, чист и санитарен; Лесен за ракување.. - Држете ја рачката и ставете го брашното во сито или цедалка за брашно. Нежно протресете и брашното ќе излезе. - Добар помошник за колачи, издувања, бисквити и леб, попрскан со шеќер во прав и какао во прав за порамномерна и поубава употреба. - Од суштинско значење за љубителите на кафе; тоа може да го подобри квалитетот на кафето во прав и да готви добро кафе за вас. - Погоден за семејства, ресторани, угостителство, кафулиња, кафетерии итн. Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, издржлив, чист и санитарен; Лесен за ракување. / Држете ја рачката и ставете го брашното во ситото или цедалката за брашно | Нежно протресете и брашното ќе излезе. |Добар помошник за колачи, издувања, бисквити и леб, попрскан со шеќер во прав и какао во прав за порамномерна и поубава употреба.


Карактеристики на понудата

Слични понуди