• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ролинг Стоунс - Класичен Лого Ѕид Постер, 22.375 34

Ролинг Стоунс - Класичен Лого Ѕид Постер, 22.375 34

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Осветлете ја секоја просторија со овој Ролинг Стоунс - Класичен Ѕиден Постер Со Лого. Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и отпечатени на сјајна хартија за постери што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни Ролинг Стоунс-Класичен Логото Ѕид Постер Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фсц-Сертифициран Сјај Постер Хартија. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".


Карактеристики на понудата

Слични понуди