• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Fashion Зима Мода Црни Светки Боди Здолниште Елегантни Жени Здолништа Со Висок Струк

Fashion Зима Мода Црни Светки Боди Здолниште Елегантни Жени Здолништа Со Висок Струк

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Есенска Зимска Мода Црни Светки Боди Здолниште Елегантни Жени Здолништа Со Висок Струк. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 280гр. големина На Пакетот : 25х20х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Половината : 63см/24.80" : 89см/35.04" Должина : 83см/32.68"Големина : М Половината : 64см/25.20" : 90см/35.43" Должина : 83см/32.68"Големина : Л Половината : 65см/25.59" : 91см/35.83" Должина : 85см/33.46"големина : Xl половината : 66cm/25.98" : 92cm/36.22" должина : 85cm/33.46" Колковите завиткани силуета вашите облини и направи да изгледа повеќе женски и елегантен. Тул Здолниште За Жени Тул Маса Здолниште. Растеглива Ткаенина за Удобно Вклопување Здолништа За Девојчиња За Жени Здолниште Со Целосен Кревет. Машинско Перење Ладно Со Слични Бои, Ниско Железо, Не Или Сушење Плус Големина Тул Здолниште Екстра Долго Кревет Здолниште Полн. За Пролет, Лето Иumn. Кога Времето Е Студено, Соодветното Палто Е Одличен Избор. Здолниште Облека За Жени Виножито Маса Здолниште. Забелешка : Ве Молиме Проверете Ги Нашите Информации За Мерење Пред Да Нарачате. Женски Жан Здолниште Трендовски Здолништа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди