• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хеи_к долги свадбени гостински фустани за Женски Женски Летен Лежерен Моден Печатен Џебен Фустан Со Кратки Ракави Со Кружен Врат

Хеи_к долги свадбени гостински фустани за Женски Женски Летен Лежерен Моден Печатен Џебен Фустан Со Кратки Ракави Со Кружен

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Обликот е толку ласкав и сето тоа го должиме на целосното еластично елече. Секси Дизајнот На Вратот Ве прави попривлечен, Цврст стил за истакната вашата шармантна крива на телото. Во прилики : Само во комбинација со вашите сандали или потпетици,клинови,чизми или спортски чевли и слоевит ѓердан за да го комплетирате изгледот. Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Декорација На мешавина Од Полиестер : Нема Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце и миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧИЊА ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди