• Најдобра цена
  • Неодамнешно
За Iphone Pro Ma Случај Симпатична 3d Мрежа Кариран Дизајн Мека Tpu Силиконски Екран На Камерата Заштита Браник За Жени Девојки Тенок Засилен Отпорен На Удари

За Iphone Pro Ma Случај Симпатична 3d Мрежа Кариран Дизајн Мека Tpu Силиконски Екран На Камерата Заштита Браник За Жени Девојки

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Опис На производот Тенок Фит Добар Изглед-покажете ја вашата личност.Уникатен астронаут 3д мрежа дизајн .ДИЗАЈН-1,2 мм Подигнат Заштитник За Усни За Стилски ултра тенок дизајн На Камерата што ви дава Лесен тенок раствор;Прецизни исечоци за копчиња, порти и звучници.Флексибилно Заштитно-Меко силиконско куќиште со напредна технологија за апсорпција на отпорност на гребење со Пад На Удар,што му дава на вашиот уред оклоп за супериорна заштита;ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : со максимална заштита од капки со голем удар, гребнатини и испакнатини. Тенок Фит Добар Изглед-покажете ја вашата личност. Уникатен дизајн НА 3Д Мрежа . Флексибилно Заштитно-Меко силиконско куќиште со напредна технологија за апсорпција на отпорност На гребење со Пад На Удар, што му дава на вашиот уред оклоп за супериорна заштита;. ДИЗАЈН-1,2 мм Подигнат Заштитник За Усни За Стилски ултра тенок дизајн На Камерата што ви дава Лесен тенок раствор;Прецизни исечоци за копчиња, порти и звучници. ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : со максимална заштита од капки со висок удар, гребнатини и испакнатини.


Карактеристики на понудата

Слични понуди