• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хеи_к Машка Мода Еднобојна Секојдневна Работна Облека Џебни Панталони Спортски Хип Хоп Панталони панталони ленени панталони за жени

Хеи_к Машка Мода Еднобојна Секојдневна Работна Облека Џебни Панталони Спортски Хип Хоп Панталони панталони ленени панталони

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

65"Length : 100cm/39.80"Size : MWaist : 69cm/27.94"Size : XXXLWaist : 81cm/31. +ДИЗАЈН НА ВКРСТЕН ВИСОК СТРУК-шик дизајнот Со Вкрстен струк прави да изгледате секси и модерно, слабеејќи го вашето тело.73" Size : SWaist : 66cm/25.71"Hip : 59cm/23.53"Hip : 57cm/22. Мека и лесна, погодна за пилатес, спорт, одмор, плажа, спиење и релаксација дома, јога, патувања, спортови на отворено и секојдневно носење.98"Hip : 51cm/20.58"Size : LWaist : 72cm/28.02" должина : 106см/41. +ДИЗАЈН НА ЧИЗМИ-Тенко вклопување низ бутот и колкот, малку разгорено отворање на ногата, без разлика на спортот или за работа, ве прави да изгледате елегантно и шармантно. Се чувствуваат Добро Да Се Носат За Дружење Ден-За-Ноќ.08"Length : 96cm/37.


Карактеристики на понудата

Слични понуди