• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Тосми Женска Маица Женски Летен Ден На Независноста Печатена Нега Маици Со Долг Ракав Против Вратот За Жени

Тосми Женска Маица Женски Летен Ден На Независноста Печатена Нега Маици Со Долг Ракав Против Вратот За Жени

 
DEN 419.36

Количина на стоки
Достапно

Одлично за мојата есенска / пролетна гардероба.Големина : С Биста : 92см/36,22" Рамо : 39см/15,35" Ракав : 42см/16,54" Должина : 69см/27,17" Големина : М Биста : 96см/37,80" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 43см/16,93" Должина : 70см/27,56" Големина : Л Биста : 102см/40.Материјал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.


Карактеристики на понудата

Слични понуди