• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Инктастична Зебра Дедо Ми Ме Сака Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

Инктастична Зебра Дедо Ми Ме Сака Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Зебра Дедо Ми Ме Сака облека и подароци. Кликнете на јазичињата за да го изберете производот, големината и бојата на кои сакате да се испечати овој дизајн. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Inktastic Zebra Мојот Дедо Ме Сака Бебе Краток Ракав Боди Унисекс Mauve 24 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. дедо дедо внук семејство внук внука грам дедо внуци нено внуци ќерка дете син бремена бременост мајчинство смешно едно парче новороденче ползавец.


Карактеристики на понудата

Слични понуди