• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Соимои Кафеава Памучна Патка Ткаенина Лисја И Розова Цветна Ткаенина за Печатење Покрај Дворот Широк

Соимои Кафеава Памучна Патка Ткаенина Лисја И Розова Цветна Ткаенина за Печатење Покрај Дворот Широк

 
DEN 97.92

Количина на стоки
Достапно

➽ ПС : Боите на фотографиите се што е можно поблиску до вистинскиот производ, но ве молиме знајте дека секој монитор и компјутер ги прават боите малку поинаку.Еко-пријателските мастила на база на вода се користат За Печатење На Природни И Полиестерски влакна.


Карактеристики на понудата

Слични понуди