• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Курош Бело Модерно Дрво Врамено Музејско Уметничко Печатење Со Наслов-Пикник За Семејно Куче

Курош Бело Модерно Дрво Врамено Музејско Уметничко Печатење Со Наслов-Пикник За Семејно Куче

 
DEN 615.84

Количина на стоки
Достапно

Курош претставува прекрасно Уметничко Парче Од Ѕидот Во Рамка Од 18х15 Бело Модерно Дрво, насловено "Пикник На Семејството Хаундог". Ова уметничко дело е печатење со отворено издание изработено Од Рамка До Ѕид со методот giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамка До Ѕид внимателно доби висококвалитетна слика од Издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна бела модерна дрвена рамка која совршено го надополнува уметничкото дело. Нашиот тим од искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе биде поставена за да гарантира дека вашето уметничко дело е навремено врамено и испратено до вас. Горди сме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во Сад и уверени сме дека вашето купување ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирањето во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го цените во годините што доаѓаат. Ви благодариме што избравте Рамка До Ѕид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Курош. Наслов : Пикник За Семејно Куче. Врамена Големина : 18х15 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен во Бела Модерна Дрвена Рамка. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.


Карактеристики на понудата

Слични понуди