• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Балон Експлозијата Центар, секој

Балон Експлозијата Центар, секој

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Обезбедете извонредна атмосфера за забава со додавање На Централниот Дел На Експлозијата На Балонот. Одликувајќи се со каскада од фолија со печатена основа, додавањето мини балони од фолија ја прави оваа партиска ставка задолжителна! Бидете сигурни дека ќе го користите овој центар заедно со нашите други балон експлозијата партија материјали. 1 Балон Експлозијата Центар. Централно мери 14.25". Карактеристики фолија материјали.


Карактеристики на понудата

Слични понуди