• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Блузи, Летен Клиренс Женска Лежерна Маица Лабава Цветна Буква За Печатење Маици Со Кружен Врат Врвови Со Кратки Ракави Маица

Женски Блузи, Летен Клиренс Женска Лежерна Маица Лабава Цветна Буква За Печатење Маици Со Кружен Врат Врвови Со Кратки Ракави

 
DEN 318.40

Количина на стоки
Достапно

Удобно и има добар дел. [Дизајн]кошули за жени .27" должина : 75cm/29.94" Ракав : 20cm/7.65" Ракав : 17см/6.09" должина : 69см/27. Женски Струже Блуза, Работна Униформа Врвот Медицински Сестри Туника Униформа Клиника Негувател Заштитна Облека Блузи, Пуловер, Блузи, Дуксер, Маица, Уникатен и симпатичен дизајн.53"големина : xxxl Сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 Биста : 118см/46.35"Големина : Xxl Сад : 12 велика британија : 16 ЕУ : 42 Биста : 110 CM/43. Мека и мазна. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во сликите/описот на производот пред да нарачате за да бидете сигурни дека одговара.92"големина : Ххххл Сад : 16 Велика Британија : 20 еу : 46 Биста : 124см/48.Мека ткаенина со малку растеглива, дише за носење. [Повод]оваа блуза кошула за жени се многу погодни за секоја пригода, особено за датира, шопинг, работа, училиште, плажа, одмор одмор, патување, забави, концерт, спорт, кафе кафе, салата, итн.48" Должина : 71см/27.01" Ракав : 18см/7. Таквата убава и грациозна маичка ќе ве натера да бидете помодерни и попривлечни! Совршена Маица за пролет, лето, aut и зима. Тоа не е само светлина, туку и ја апсорбира потта.✿Дизајн : оваа симпатична дама маици е симпатична Убава печатење. Оваа женска Маица е погодна за различни типови на тело. Задолжително за вашето лето!✿Повод : совршена женска кошула во моментите на секојдневно носење, шопинг, состанок, заминување, пријатели кои излегуваат и домашна облека за жени, девојки и тинејџери✿Ткаенина : лесна удобност, мека и дише ткаенина, ви помага да се чувствувате ладно под топло време.95"Големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 104cm/40. Овие смешни врвови се погодни за давање на вашиот љубовник или женски пријатели наоколу, навистина ќе им се допаднат.82" РАКАВ : 23СМ/9. Удобни печатени/цврсти врвови за маици, новини смешни кошули врвни жени.37" Ракав : 19см/7.46" Ракав : 22см/8. Совршен подарок за Денот На Мајката, Роденден, Карневал, Годишнина, Дипломирање, Денот на Вљубените, Ноќта на Вештерките Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди