• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Паметни 10.25 Бело Со Црни И Златни Апстрактни Квадрати Шема Тркалезна Пластична Чинија За Вечера За Еднократна Употреба, кт

Паметни 10.25 Бело Со Црни И Златни Апстрактни Квадрати Шема Тркалезна Пластична Чинија За Вечера За Еднократна Употреба, кт

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Како убав додаток на залихите за забави, овие чинии сигурно ќе изгледаат совршено со остатокот од декорот на масата, осветлувајќи ја презентацијата на масата, презентирајќи ги вашите омилени рецепти со недооценен стил и издржливост и обезбедете им на вашите гости искуство за јадење за паметење.Смарти Имаше Забава Пластични Чинии За Вечера За Еднократна употреба Во Бело Со Црно И Злато Дизајн На Апстрактни Квадрати (120 чинии) вклучува : 120 парчиња Чинии За Вечера од 10,25 инчи само кликнете Додај во кошничка копче погоре, подгответе вкусни специјалитети, подгответе се за празникот и уживајте Во Паметните забави на вашите забави!Смарти Имаше Забава е водечки производител дизајнер, дистрибутер и веледрогерија на највисок квалитет пластични партија материјали.


Карактеристики на понудата

Слични понуди