• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ајомет Тинејџерка Облека Лето Солидна Боја Цртан Филм Висорамнини Крава Печатење Момчиња И Девојки Блузи Кратки Ракави Маици За Момчиња И, Црна 4 Години

Ајомет Тинејџерка Облека Лето Солидна Боја Цртан Филм Висорамнини Крава Печатење Момчиња И Девојки Блузи Кратки Ракави Маици

 
DEN 230.24

Количина на стоки
Достапно

Облека За Тинејџерки Летен Цртан Филм Во Еднобојна Боја Висорамнини Момчиња И Девојчиња Со Кравји Принтови Маици Со Кратки Ракави За Момчиња И Летни Цртани Филмови Во Еднобојни Висорамнини Момчиња и Девојчиња Со кравји Принтови Маици Со Кратки Ракави за Момчиња и Девојчиња. Материјал : памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА врвови. Големина на пакетот : 20х20х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење . Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Дете.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Стилскиот И Моден Дизајн Го Прават Вашето Бебе Попривлечно.Одлично За Секојдневна, Дневна, Забава Или Фотосесија, Исто Така Одлична Идеја За Подароци За Шоу За Бебиња. Прилика : Тоа Е Совршен Фустан За Секојдневно Секојдневно, Плажа,Одмор, дом, Клуб, Канцеларија, Работа, Шопинг, Дипломирање, Училиште, Забава, Одмор, Свадба, Состаноци, Вечерна Вечера, Матурска, Итн. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди