• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Смед Се-Во-Едно Приход Та Организатор Морнарица Бело Писмо

Смед Се-Во-Едно Приход Та Организатор Морнарица Бело Писмо

 
DEN 959.20

Количина на стоки
Достапно

Организаторот На Данокот На Доход Се-Во-Едно Е одличен начин за организирање и складирање на виталните даночни записи. Соберете сметки за трошоци, потврди за добротворни донации и други документи во текот на целата година и организирајте ги во оваа корисна датотека за проширување. Никогаш повеќе нема да заборавите да побарате одбивање на кое имате право! И тоа е преносливо, што го олеснува носењето со вас на состаноци за подготовка на данок. Направете услуга за вашиот даночен подготвувач.. Пристигнете на вашиот состанок организиран и максимизирајте го потенцијалот за враќање на средствата! Водечки светски снабдувач на решенија за ефикасна организација и управување со документи, Смед е овластена компанија во сопственост на жена добро позната по своите висококвалитетни, еколошки одговорни производи и иновативни организациски системи. Повеќе од еден век, Смед е посветен на една цел : Да Ве Одржува Организирани. Важните даночни записи се собираат во текот на целата година и се чуваат на едно место, така што ќе бидете подготвени веднаш да ги поднесете даноците. Не пропуштајте одбитоци на кои имате право затоа што сте погрешно поставени сметки или документи. Заштитниот размавта и затворањето на кабелот ги чуваат документите безбедни, дури и кога се транспортираат на состаноци. Дизајниран да се вклопи во поголеми сефови за заштита од пожар.


Карактеристики на понудата

Слични понуди