• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Денот независноста Жените Мода Прашка Средината На Половината V - Вратот Ракави Лента Печатење Тенок Плажа Долг Фустан Темно Сина XXL

Денот независноста Жените Мода Прашка Средината На Половината V - Вратот Ракави Лента Печатење Тенок Плажа Долг Фустан Темно

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Денот независноста Жените Мода Прашка Средината на половината V-Вратот Ракави Лента Печатење Тенок Плажа Долг Фустан . Карактеристики : . 1.Карактеристики : Секојдневен фустан ,Лабав Фустан,Фустан За Одмор,Сруфли,Фустан Со Завој Со Ремен,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, есенска и летна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Специјалниот дизајн на лабав Фустан го прави повеќе и привлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. . Информации за производот : . Сезона : лето /Пролет . Пол : Жени, Девојче . Повод : Секојдневен, Далиј . Материјал : Полиестер . Тип На Шема : Печатење . Јака : V-Вратот . > . Должина : Редовно . Должина На Ракавот : Без Ракави . Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува . Што добивате : 1пц Женски Мини Фустан . ГЛАСАЈТЕ : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. Тенок Фустан.


Карактеристики на понудата

Слични понуди