• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Осветлена Декорација На Силуета На Прозорецот На Новогодишната Елка

Осветлена Декорација На Силуета На Прозорецот На Новогодишната Елка

 
DEN 223.84

Количина на стоки
Достапно

Опис На Производот. Силуета на прозорецот, слика на прозорецот, декорација на прозорецот. Детали : . Големината е прибл. 20 см х 16 см. Батеријата работи (3x aaa mignon се потребни - не се вклучени) со 10 Led Диоди во топло бело. Материјал : Пластика. Кабел прибл. 150 см. вкл. вшмукување чаша. Листа На Производи : . прозорец силуета - елка големината е прибл. 20 см х 16 см. Батеријата работи (3x aaa mignon се потребни - не се вклучени) со 10 Led Диоди во топло бело. Материјал : Пластика. Кабел прибл. 150 см.


Карактеристики на понудата

Слични понуди